26. apr Heltermaa Käsitöömaja neljas hooaeg! HH


Tere tulemast Hiiumaa suurimasse käsitööpoodi!
Kes veel ei tea, siis asume Heltermaal 250 aastat vanas, paekivist endises kõrtsihoones piletikassade kõrval.


Avatud  1. juuni - 30. august 2013. IGA PÄEV kell 10.30-19.00.

Etteteatamisel avame rõõmuga ka väljaspool lahtiolekuaegu tel. 5150319.


Majas saab osta Hiiumaa käsitööd, mereteemalisi suveniire, tutvuda Tiit Leito loodusfotode näitusmüügiga, ettetellimisel osaleda erinevates töötubades, 14. 21. 28.juulil  ja 4. augustil avatud PÜHAPÄEVA KOHVIKUD!


Heltermaa Käsitöömaja neljas hooaeg!

Kui me 2010. aastal alustasime, siis targemad ütlesid, kui peate kolm aastat vastu, siis on hästi :)! Meil läheb nüüd neljas hooaeg, seega on kõik hästi :)!

Juba neljandat hooaega puhub omale eluvaimu sisse Heltermaa Käsitöömaja.


Käsitöömajas pakutavat võiks iseloomustada järgnevate märksõnadega: kunst, käsitöö, suveniirid, talutoodang, looduskosmeetika!

Palju, palju põnevat:

Anneli Tissari perfektsed tikitud ehted, prk Nõmmede valmistatud rahvuslikud ehted, palju teisi erilisi ehteid, Hiiu Villa mütsid ja pätakad, kohalike memmede poolt kootud kindad-sokid, Kidaste sepa sepised, Hiiu Nikerdise puittooted, vikerkaarevärvilised kaltsuvaibad, Hiiumaine Ihuhooldus sari, kohalike maitsete lett,  Ellusallid oma endises pehmuses, Mari rätikleidid, uus heliplaat IIUKALA  bändilt, kvaliteetsed Eestimaa puude joonlauad, Riine keraamika oma tuntud headuses jne, jne.


Lisaks  käsitöötoodetele on meil sellel aastal tootevalikus ka mereteemalisi asju: kaptenimütsid, meremehe särgid, kaptenikellad, liivakellad, kompassid ja palju muud.

Ka sel aastal on maja kaunistamas ja ilmestamas Hiiumaa loodusfotograafi Tiit Leito fotode näitus-müük. Samuti on olemas Tiit Leito raamatute valik ja dvd plaadid.

Hiiumaa Käsitööseepide ja looduskomeetika valik on samuti oma täies hiilguses olemas. Lisandunud on uus tooteseeria, millega täpsemalt saab tutvuda siin.

 

Avatud oleme iga päev 10.30 -19.00

 

Lisainfo:
kasitoomaja@gmail.com
tel 5150319

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri